Саджанці дуже низенькі та тоненькі. Одне дерево із трьох достатньо непогане. Два інших такі собі (корнева не розвинута, на одному дереві є пошкодження, висота яблуні 65 см.). З упаковкою старалися але не до кінця, Бруньки такі пошкодилися. Що з цього стане - час покаже.
Покупатель
не одна позиция не соответствует указанному сорту!!! максимально непорядочный продавец!
Сніжана М.
Отлично
все чудово)
Сніжана М.
Отлично
всі саджанці дійшли живими,все гарно запаковано, працівники сайту допомагають у виборі,все сподобалося,дякую
Наталія Ш.
Отлично
Гарні рослини. Дбайливе пакування
Вікторія Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ольга Ш.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Супер!Заказ пришёл не быстро,НО всё аккуратно запаковано,корни хорошие,почки,ростки всё в идеальном состоянии и живое))Надеюсь у меня все примется и вскоре детки будут кушать вкусную смородину. 😍Благодарю😊
Виктор Л.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
чому неприйшло замовлення???
Комментарий продавца
Вибачаємось за це, але тут провина Укрпошти
Тетяна Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую вам велике!!!! Мирного неба та міцного здоров'я!!!!
Отзывы о компании Fitosad
прекрасні саджанці,я дуже задоволена
Саджанці дуже низенькі та тоненькі. Одне дерево із трьох достатньо непогане. Два інших такі собі (корнева не розвинута, на одному дереві є пошкодження, висота яблуні 65 см.).
З упаковкою старалися але не до кінця, Бруньки такі пошкодилися.
Що з цього стане - час покаже.
не одна позиция не соответствует указанному сорту!!! максимально непорядочный продавец!
все чудово)
всі саджанці дійшли живими,все гарно запаковано, працівники сайту допомагають у виборі,все сподобалося,дякую
Гарні рослини. Дбайливе пакування
Супер!Заказ пришёл не быстро,НО всё аккуратно запаковано,корни хорошие,почки,ростки всё в идеальном состоянии и живое))Надеюсь у меня все примется и вскоре детки будут кушать вкусную смородину. 😍Благодарю😊
Очень плохочому неприйшло замовлення???
Вибачаємось за це, але тут провина Укрпошти
Дякую вам велике!!!! Мирного неба та міцного здоров'я!!!!