Замовляла вже декілька разів, саджанці завжди хороші із гарною кориневою системою.Ціни доступні.Весною обов'язково буду замовляти ще! РЕКОМЕНДУЮ!
Комментарий продавца
Дякуємо ! Ви дали нам найвищий бал! Ми задоволені, тому що впевнені, що наші рослини найкращі! З нетерпінням чекаємо Вас у нашому магазині знову! З повагою Ваш Fitosad:)
Світлана М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
дякую за гарні саджанці малини.
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку! Ми радіємо, що Вам сподобалось! Нехай приживається гарно і радує Вас смачними плодами! З повагоє Ваш Fitosad:)
Екатерина Я.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Ви вдало обрали наш магазин! Ми з радістю допомагаємо обрати найкраще! Нехай усе гарно приживається і радує Вас! З повагою Ваш Fitosad :)
Олена С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо, що дали нам найвищу оцінку! Ми працюємо із великим задоволенням для Вас, наших покупців! Неодмінно чекаємо Вас знову у нашому магазині! З повагою Ваш Fitosad :)
Віка
Отлично
Продавця рекомендую! Саджанці з гарною, розвиненою кореневою системою. Швидка доставка.
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми старались заради ваших позитивних емоцій! Нехай усе гарно приживається і радує Вас смачними плодами! З повагою Ваш Fitosad :)
Наталья К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Колектив компанії безмежно задоволені з цього приводу. Працюємо для Вас з любов'ю! З повагою Ваш Fitosad :)
Наталья К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
мажна мати справу
Комментарий продавца
Дякуємо, що обрали наш магазин і дали нам найвищу оцінку! Колектив компанії задоволений з цього приводу! Працюємо заради ваших позитивних емоцій! Нехай усе гарно приживається і радує! З нетерпінням очікуємо Вас знову у нас на сайті! З повагою Fitosad:)
Анатолій К.
Отлично
Комментарий продавца
Щиро вдячні за високу оцінку! Ми віддано працюємо для Вас і радіємо, шо все сподобалось! Нехай усе гарно приживається і радує! З повагою Ваш Fitosad :)
Валерій Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку! Ми щиро вдячні Вам за покупку у нашому магазині . Запрошуємо Вас знову завітати до нас. З повагою Fitosad:)
Ігор П.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за оцінку! Ми обов'язково прислухаємось до Ваших зауважень! Нехай усе приживається і радує Вас! З повагою Ваш Fitosad :)
Отзывы о компании Fitosad
Замовляла вже декілька разів, саджанці завжди хороші із гарною кориневою системою.Ціни доступні.Весною обов'язково буду замовляти ще! РЕКОМЕНДУЮ!
Дякуємо ! Ви дали нам найвищий бал! Ми задоволені, тому що впевнені, що наші рослини найкращі! З нетерпінням чекаємо Вас у нашому магазині знову! З повагою Ваш Fitosad:)
дякую за гарні саджанці малини.
Дякуємо за високу оцінку! Ми радіємо, що Вам сподобалось! Нехай приживається гарно і радує Вас смачними плодами! З повагоє Ваш Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Ви вдало обрали наш магазин! Ми з радістю допомагаємо обрати найкраще! Нехай усе гарно приживається і радує Вас! З повагою Ваш Fitosad :)
Дякуємо, що дали нам найвищу оцінку! Ми працюємо із великим задоволенням для Вас, наших покупців! Неодмінно чекаємо Вас знову у нашому магазині! З повагою Ваш Fitosad :)
Продавця рекомендую! Саджанці з гарною, розвиненою кореневою системою. Швидка доставка.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми старались заради ваших позитивних емоцій! Нехай усе гарно приживається і радує Вас смачними плодами! З повагою Ваш Fitosad :)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
Колектив компанії безмежно задоволені з цього приводу. Працюємо для Вас з любов'ю! З повагою Ваш Fitosad :)
мажна мати справу
Дякуємо, що обрали наш магазин і дали нам найвищу оцінку! Колектив компанії задоволений з цього приводу! Працюємо заради ваших позитивних емоцій! Нехай усе гарно приживається і радує! З нетерпінням очікуємо Вас знову у нас на сайті! З повагою Fitosad:)
Щиро вдячні за високу оцінку! Ми віддано працюємо для Вас і радіємо, шо все сподобалось! Нехай усе гарно приживається і радує! З повагою Ваш Fitosad :)
Дякуємо за високу оцінку! Ми щиро вдячні Вам за покупку у нашому магазині . Запрошуємо Вас знову завітати до нас. З повагою Fitosad:)
Дякуємо за оцінку! Ми обов'язково прислухаємось до Ваших зауважень! Нехай усе приживається і радує Вас! З повагою Ваш Fitosad :)