Дякуємо за високу оцінку! Завжди раді допомогти Вам придбати якісні рослини. Цінуємо Вашу думку. З повагою Fitosad :)
Юлія Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовляла саджанці, все прийшло в чудовому стані та гарної якості, чекаю на урожай, дуже дякую, рекомендую на всі 100%
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! А також за високу оцінку! Колектив компанії радіє разом з Вами ! Нехай Все приживається та радує Вас! З нетерпінням будемо чекати Вас знову у нашому магазині. З повагою Fitosad:)
Олександр Б.
Отлично
Світлана М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую. Саджанці отримала.
Комментарий продавца
Дякуємо, що зайшли в наш магазин, придбали у нас рослини і дали нам високу оцінку! Ми стараємось заради ваших позитивних емоцій! З повагою Ваш Fitosad:)
Інна Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже гарні саджанці, добра корінна система. Дякую! Горного настрою добрих та вічливих покупців!
Комментарий продавца
Ми вдячні за високу оцінку! Завжди готові допомогти Вам придбати якісні рослини. З повагою Ваш Fitosad:)
Роман Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку! За те, що були з нами! ¶Неодмінно чекаємо Вас знову! З повагою Ваш Fitosad :)
Людмила Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
замовлення прийшло гарно упаковане з гарним корінням. Дякую!
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку! Нехай гарно приживаються рослини і приносять радість! З повагою Ваш Fitosad :)
Алина Ш.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Він допоможе стати кращими! З повагою Ваш Fitosad :)
Олена З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку! Ми чекали її! Тому що відправляємо товар високої якості! З повагою Ваш Fitosad :)
Юлия Д.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
спасибі большое все супер
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Хочемо, щоб Вам усе сподобалось! тому старанно відносимось до своїх обов"язків! Нехай рослини приживаються і радують Вас! З повагою Ваш Fitosad:)
Отзывы о компании Fitosad
Дякуємо за високу оцінку! Завжди раді допомогти Вам придбати якісні рослини. Цінуємо Вашу думку. З повагою Fitosad :)
Замовляла саджанці, все прийшло в чудовому стані та гарної якості, чекаю на урожай, дуже дякую, рекомендую на всі 100%
Дякуємо за відгук! А також за високу оцінку! Колектив компанії радіє разом з Вами ! Нехай Все приживається та радує Вас! З нетерпінням будемо чекати Вас знову у нашому магазині.
З повагою Fitosad:)
Дякую. Саджанці отримала.
Дякуємо, що зайшли в наш магазин, придбали у нас рослини і дали нам високу оцінку! Ми стараємось заради ваших позитивних емоцій! З повагою Ваш Fitosad:)
Дуже гарні саджанці, добра корінна система. Дякую! Горного настрою добрих та вічливих покупців!
Ми вдячні за високу оцінку! Завжди готові допомогти Вам придбати якісні рослини. З повагою Ваш Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку! За те, що були з нами! ¶Неодмінно чекаємо Вас знову! З повагою Ваш Fitosad :)
замовлення прийшло гарно упаковане з гарним корінням. Дякую!
Дякуємо за високу оцінку! Нехай гарно приживаються рослини і приносять радість! З повагою Ваш Fitosad :)
Дякуємо за відгук! Він допоможе стати кращими! З повагою Ваш Fitosad :)
Дякуємо за високу оцінку! Ми чекали її! Тому що відправляємо товар високої якості! З повагою Ваш Fitosad :)
спасибі большое все супер
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Хочемо, щоб Вам усе сподобалось! тому старанно відносимось до своїх обов"язків! Нехай рослини приживаються і радують Вас! З повагою Ваш Fitosad:)