Дякуємо за високу оцінку! За те що написали гарні слова про нашу роботу! Ми завжди напоготові відправити Вам найкращі рослини. З повагою Ваш Fitosad :)
Наталья Б.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо що завітали у наш магазин! Будемо раді бачити Ваші замовлення знову . А також радісно нам від ваших приємних емоцій від наших рослин! Нехай усе гарно приживеться і радує Вас! З повагою Ваш Fitosad :)
Виктория Н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за найвищий бал! За те, що оцінили нашу нелегку роботу! Вирощуємо і відправляємо Вам із любовью і старанністю! З повагою Ваш Fitosad:)
Марина К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже задоволена замовленням. Рослини дуже гарні, з сильною кореневою системою. Велике дякую вам 🥰 На фото саджанець магнолії.
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми вирощуємо і продаємо наші рослини з турботою! Нехай приживаються і радують Вас, наших покупців! З повагою Fitosad:)
Алексей к.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо, що прихильні до нашої нелегкої роботи! За високу оцінку! За те, що були з нами! Нехай рослини приживаються і радують Вас! З повагою Fitosad:)
Игорь П.
Хорошо
Марія Ж.
Хорошо
Все супер, але з 15 одна туя була трішки підсохша ( жовта) , але думаю відійде
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Нехай приживаються і радують Вас! З повагою Fitosad :)
Отзывы о компании Fitosad
Дякуємо за гарний відгук. Ми задоволені разом з Вами! З повагою Ваш Fitosad :)
всё супер,спасибо большое, отличный магазин
Дякуємо за високу оцінку! За те що розумієте всі аспекти нашої клопіткої роботи! Працюємо для Вас з любов"ю! З повагою Ваш Fitosad:)
Дякуємо що були з нами! Також за високий бал нашої роботи! Ми просто любимо те, що робимо! З повагою Ваш Fitosad :)
Саджанці відмінної якості, гарно запаковані.
Дякую!
Дякуємо за високу оцінку! За те що написали гарні слова про нашу роботу! Ми завжди напоготові відправити Вам найкращі рослини. З повагою Ваш Fitosad :)
Дякуємо що завітали у наш магазин! Будемо раді бачити Ваші замовлення знову . А також радісно нам від ваших приємних емоцій від наших рослин! Нехай усе гарно приживеться і радує Вас! З повагою Ваш Fitosad :)
Дякуємо за найвищий бал! За те, що оцінили нашу нелегку роботу! Вирощуємо і відправляємо Вам із любовью і старанністю! З повагою Ваш Fitosad:)
Дуже задоволена замовленням. Рослини дуже гарні, з сильною кореневою системою. Велике дякую вам 🥰 На фото саджанець магнолії.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми вирощуємо і продаємо наші рослини з турботою! Нехай приживаються і радують Вас, наших покупців! З повагою Fitosad:)
Дякуємо, що прихильні до нашої нелегкої роботи! За високу оцінку! За те, що були з нами! Нехай рослини приживаються і радують Вас! З повагою Fitosad:)
Все супер, але з 15 одна туя була трішки підсохша ( жовта) , але думаю відійде
Дякуємо за відгук. Нехай приживаються і радують Вас! З повагою Fitosad :)