Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми задоволені разом з ВАМИ! Чекаємо Вас знову у нашому магазині! З повагою Fitosad:)
Наталия М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо Вам, що були з нами і поставили нам високу оцінку! Чекаємо Вас із нетерпінням знову завітати до нас! З повагою Ваш Fitosad:)
Юлия М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
моя мама просто в восторге! все пришло целое и не вредимое! упаковано отлично! спасибо большое Вам! рекомендую от души!!!
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! А також за високу оцінку! Колектив компанії дуже задоволений, що надали можливість радіти Вам ! Нехай Все приживається та радує Вас! З повагою Fitosad:)
Дякуємо за гарний відгук! Все обов'язково приживеться! Рослини гарної якості! Чекаємо неодмінно Вас у нашому магазині! З повагою Ваш Fitosad!
Елена М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Саженцы качественные, все пришло хорошо упаковано.
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми раді, що Вам сподобались наші рослини! З нетерпінням чекаємо Вас у нашому магазині знову! З повагою Ваш Fitosad:)
Оля М.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Приємно працювати для Вас, наших покупців! Нехай приживаються і радують Вас рослини! З повагою Fitosad:)
сергей н.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
До Одессы заказ шёл трое суток, причем путь лежал через Киев (Новая почта чудит). Были опасения что деревья могут пострадать, но всё норм, приехали бодрые, листики даже не завяли:)
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Наші працівники викопують з комом землі, посипають вологим субстрактом, гарно запаковують! Все заради того, щоб саджанці добре доїхали і прижились. Гарних Вам врожаїв! З повагою Ваш Fitosad:)
Сергій О.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! З нетерпінням будемо знову чекати Вас у нашому магазині! З повагою Ваш Fitosad :)
Елена
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за високу оцінку! Працюємо для Вас
Арзу Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Нам дуже приємно. З повагою Ваш Fitosad :)
Отзывы о компании Fitosad
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми задоволені разом з ВАМИ! Чекаємо Вас знову у нашому магазині! З повагою Fitosad:)
Дякуємо Вам, що були з нами і поставили нам високу оцінку! Чекаємо Вас із нетерпінням знову завітати до нас! З повагою Ваш Fitosad:)
моя мама просто в восторге! все пришло целое и не вредимое! упаковано отлично! спасибо большое Вам! рекомендую от души!!!
Дякуємо за відгук! А також за високу оцінку! Колектив компанії дуже задоволений, що надали можливість радіти Вам ! Нехай Все приживається та радує Вас! З повагою Fitosad:)
спасибо, саженцы крепенькие,надеюсь,что приживутся!
Дякуємо за гарний відгук! Все обов'язково приживеться! Рослини гарної якості! Чекаємо неодмінно Вас у нашому магазині! З повагою Ваш Fitosad!
Саженцы качественные, все пришло хорошо упаковано.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми раді, що Вам сподобались наші рослини! З нетерпінням чекаємо Вас у нашому магазині знову! З повагою Ваш Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Приємно працювати для Вас, наших покупців! Нехай приживаються і радують Вас рослини! З повагою Fitosad:)
До Одессы заказ шёл трое суток, причем путь лежал через Киев (Новая почта чудит). Были опасения что деревья могут пострадать, но всё норм, приехали бодрые, листики даже не завяли:)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Наші працівники викопують з комом землі, посипають вологим субстрактом, гарно запаковують! Все заради того, щоб саджанці добре доїхали і прижились. Гарних Вам врожаїв! З повагою Ваш Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! З нетерпінням будемо знову чекати Вас у нашому магазині! З повагою Ваш Fitosad :)
Щиро дякуємо за високу оцінку! Працюємо для Вас
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Нам дуже приємно. З повагою Ваш Fitosad :)