Ми вдячні за високу оцінку! Завжди готові допомогти Вам придбати якісні рослини. З повагою Ваш Fitosad:)
Вероніка С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку! Це для колективу магазину велика радість. Ми працюємо заради ваших приємних емоцій! З повагою Ваш Fitosad :)
Наталия Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо, що дали нам високу оцінку! Неодмінно чекаємо Вас у нашому магазині знову! З повагою Ваш Fitosad!
Ганна М.
Отлично
Надія В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все швидко оформили. Великі саджанці за свою ціну дякую)
Комментарий продавца
Дякуємо за гарний відгук! Нам дуже приємно, що Вам сподобався наш товар! Рослини вирощені і запаковані з любов"ю для Вас! З повагою - компанія Fitosad:)
Наталія Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку! Ваші позитивні емоції надають нам ще більшого ентузіазму для якісної роботи! З повагою Ваш Fitosad:)
Андріана Г.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все добре, саджанці хороше, приїхали цілі та неушкоджені, проте коли зв'язалися, то повідомили, що відправка буде аж у вересні. Але на прохання відправити зараз не відмовили та відправили. В описі товару нічого такого не було, тому мене це трохи обурило. Додайте згадку про це в описі, бо такі "сюрпризи" відштовхують сильно від покупки
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Обов"язково врахуємо ваші пропозиції! Ми завжди на звязку! З повагою Ваш Fitosad:)
Юлія Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудово запаковано. Рослинки в гарному стані. Корінці в землі. 🌼
Комментарий продавца
Дякуємо за гарну оцінку нашої роботи! Ми стараємось, щоб рослини добре прижились і радували Вас своєю красою! З повагою Ваш Fitosad:)
Олена С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за Ваш відгук! За високу оцінку нашого обслуговування! Колектив компанії із задоволенням працюватиме для Вас, наших покупців! Ваш Fitosad:)
Ольга Ф.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Колектив магазину ще з більшим захопленням буде працювати для Вас. З повагою Ваш Fitosad :)
Отзывы о компании Fitosad
Ми вдячні за високу оцінку! Завжди готові допомогти Вам придбати якісні рослини. З повагою Ваш Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку! Це для колективу магазину велика радість. Ми працюємо заради ваших приємних емоцій! З повагою Ваш Fitosad :)
Дякуємо, що дали нам високу оцінку! Неодмінно чекаємо Вас у нашому магазині знову! З повагою Ваш Fitosad!
Все швидко оформили. Великі саджанці за свою ціну дякую)
Дякуємо за гарний відгук! Нам дуже приємно, що Вам сподобався наш товар! Рослини вирощені і запаковані з любов"ю для Вас! З повагою - компанія Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку! Ваші позитивні емоції надають нам ще більшого ентузіазму для якісної роботи! З повагою Ваш Fitosad:)
Все добре, саджанці хороше, приїхали цілі та неушкоджені, проте коли зв'язалися, то повідомили, що відправка буде аж у вересні. Але на прохання відправити зараз не відмовили та відправили. В описі товару нічого такого не було, тому мене це трохи обурило. Додайте згадку про це в описі, бо такі "сюрпризи" відштовхують сильно від покупки
Дякуємо за відгук! Обов"язково врахуємо ваші пропозиції! Ми завжди на звязку! З повагою Ваш Fitosad:)
Чудово запаковано. Рослинки в гарному стані. Корінці в землі. 🌼
Дякуємо за гарну оцінку нашої роботи! Ми стараємось, щоб рослини добре прижились і радували Вас своєю красою! З повагою Ваш Fitosad:)
Дякуємо за Ваш відгук! За високу оцінку нашого обслуговування! Колектив компанії із задоволенням працюватиме для Вас, наших покупців! Ваш Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Колектив магазину ще з більшим захопленням буде працювати для Вас.
З повагою Ваш Fitosad :)