Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! З нетерпінням знову чекаємо Вас у нашому магазині. З повагою Fitosad:)
Юрій Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
неля В.
Хорошо
як завжди на висоті) всі ваші рослини прекрасні) все якісно запаковане. доїхали норм. вже посаджені, приживаються)щиро дякую за подарунок! ви - найкращі!!!
Комментарий продавца
Дякуємо за хорошу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Покупатель
Хорошо
Спасибо. Всё хорошо. Одно огорчило что на краснолистном персике был расколот корень, надеюсь что на приживаемости это не повлияет.
Комментарий продавца
Дякуємо за гарні висловлення щодо нашої роботи. Персик обовязково приживеться! Не хвилюйтесь! З повагою Fitosad!
Покупатель
Хорошо
Замовляла гортензію хамелион. Прийшло все я к за описом в горщику, добре запаковане. До відправки робила до замовлення магнолії. Але нажаль її не прислали, як вияснили потім то вони закінчулися на складі, нажаль ніхто про це не повідомив. Якістю гортензії задоволена.
Комментарий продавца
Дякуємо за гарну оцінку нашої роботи. Адміністрація обовязково прийме до уваги Ваше зауваження! Зповагою Fitosad!
Лілія П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Саджанці добре упаковані, неушкоджені. Дякую за подарунок!)))
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Светлана С.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Юлія Ч.
Отлично
Комментарий продавца
Дякуємо, що були з нами і оцінили нашу роботу ! Ми готові працювати для Вас із задоволенням! З повагою Fitosad :)
Катерина Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Доброго вечора 💛💙 Я сьогодні отримала своє замовлення і така здивована получила такі красиві саджанці.Гарно запаковано,ростюшкі живі красиві.Щиро дякую за подарунок 💙💛Всім рекомендую.Бистра доставка та совісні продавці.Щиро дякую за такі рослинкі💛💙💛
Комментарий продавца
Шановний покупець, Ми дуже раді, що Вам сподобалось. Для працівників Ваша висока оцінка надає енергію для відмінної роботи. З повагою Ваш Fitosad:)
Жанна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Ми також дякуємо за Ваші позитивні емоції! Працюємо для Вас з любовю і з Божою допомогою! Так було ,є і буде. Тож звертайтесь, будь ласка, будемо раді. З повагою Fitosad:)
Отзывы о компании Fitosad
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! З нетерпінням знову чекаємо Вас у нашому магазині. З повагою Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
як завжди на висоті) всі ваші рослини прекрасні) все якісно запаковане. доїхали норм. вже посаджені, приживаються)щиро дякую за подарунок! ви - найкращі!!!
Дякуємо за хорошу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Спасибо. Всё хорошо. Одно огорчило что на краснолистном персике был расколот корень, надеюсь что на приживаемости это не повлияет.
Дякуємо за гарні висловлення щодо нашої роботи. Персик обовязково приживеться! Не хвилюйтесь! З повагою Fitosad!
Замовляла гортензію хамелион. Прийшло все я к за описом в горщику, добре запаковане.
До відправки робила до замовлення магнолії. Але нажаль її не прислали, як вияснили потім то вони закінчулися на складі, нажаль ніхто про це не повідомив.
Якістю гортензії задоволена.
Дякуємо за гарну оцінку нашої роботи. Адміністрація обовязково прийме до уваги Ваше зауваження! Зповагою Fitosad!
Саджанці добре упаковані, неушкоджені. Дякую за подарунок!)))
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Дякуємо, що були з нами і оцінили нашу роботу ! Ми готові працювати для Вас із задоволенням! З повагою Fitosad :)
Доброго вечора 💛💙 Я сьогодні отримала своє замовлення і така здивована получила такі красиві саджанці.Гарно запаковано,ростюшкі живі красиві.Щиро дякую за подарунок 💙💛Всім рекомендую.Бистра доставка та совісні продавці.Щиро дякую за такі рослинкі💛💙💛
Шановний покупець, Ми дуже раді, що Вам сподобалось. Для працівників Ваша висока оцінка надає енергію для відмінної роботи. З повагою Ваш Fitosad:)
Ми також дякуємо за Ваші позитивні емоції! Працюємо для Вас з любовю і з Божою допомогою! Так було ,є і буде. Тож звертайтесь, будь ласка, будемо раді. З повагою Fitosad:)