Замовляла магнолії і гібіскус. Всі рослини в чудовому стані, гарні корінці. Покупкою задоволена, дуже дякую
Галина
Нейтрально
Що означає статус виконано. Сьогодні 16.05. Замовлення поки ще не отримала.
Комментарий продавца
Відправлення: 59000685613498 Орієнтовна дата доставки: 15.05.2021 Вартість доставки: 52 грн Сума грошового переказу: 380 грн Статус: https://novaposhta.ua/tracking/?cargo_number=59000685613498
Комментарий продавца
замовлення відправленно 13.05. Прибуло на відділення 15.05.
Галина
На даний час ,17.05.2021р. ніякого повідомлення від Нової Пошти не отримала.
Галина
Сьогодні сама сходила на Нову Пошту, 12 відділення м. Чернівці,і отримала посилку, так як ніякого повідомлення про надходження мені посилки, Нова Пошта не присилала, так як раніше вона це робила. Заплатила я всього 460грн. Саджанці магнолії(2 шт.) сподобались, дякую. > >
Покупатель
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олексій Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Саджанці начебто не погані. Коріньці як на мене слабкуваті. Буду чекати. Надіюсь все прийметься.
Александр Т.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупець
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже вдячна за якісний посадковий матеріал. Саджанці прийшли дуже гарні, з розвиненим корінням. Мабуть єдина компанія, до якої ніяких претензій. Дуже швидко перезвонили і відправили. Додала вас до улюблених магазинів, сподіваюсь і надалі будете тримати рівень) Успіхів вам.
Анна Н.
Отлично
Я рекомендую! Товар відмінно доїхав ,упаковка правильна, росточки відбивають..Дякую і успіху вам.
Наталья Т.
Плохо
Связались быстро, договор был на отправку сразу после оплаты, оплата была в 10 утра 30 апреля, то есть 2 рабочих дня до праздников! отправили 4 мая. Саженцы запакованы хорошо, корни во влажном песке с пленкой, но качество саженцев оставляет желать лучшего, из двух сортов малины, заказывала по две шт каждого, один саженец сухой, второй еле живой, хоть бы один прижился. Саженец розмарина так какое-то недоразумение, маленький, помятый, его то можно было запаковать лучше, знала бы какого он размера то не закала, фото и описания размера нет. Саженец тимьяна нормальный, но у него кустик сам жёсткий. Черная малина нормальные саженцы, красная смородина нормальный саженец, яблоня так себе, листочки жёлтые, ощущение что запакована была неделю назад. В дороге посылка была два дня. Заказывать что либо ещё отпало желание, хотя ассортимент хороший. Не рекомендую
Комментарий продавца
Fitosad: мы с любовью делаем каждый заказ, с надеждой, что все приживется. Хорошо развитая корневая система после посадки даст хорошее развитие растению. Солнышко, земля и полив сделают свою работу. ВСЕ БУДЕТ ХОРОШО.
Наталия
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталия
Хочу попередити всіх,хто не хоче попастися в лохотрон.Не думайте,що в цій компанії вам пришлють те,що замовляєте! Ці продавці створюють декілька магазинів і продають там,що мають,а не заявлені сорти.Отже,я замовила в них двічі!!! в різних магазинах:Fitosad i Flowering garden різні зовсім сорти троянд.Отримала саджанці,ніби все норм.Але,коли зацвіли,то виявилось,що замість замовлених сортів вони прислали жовті та червоні.В переписці пообіцяли відправити замовлене.Ну буває,помилились! Але ж ні,ніхто не помилився! Двічі одне і те ж! Зараз ніхто не відповідає на повідомлення.Просто морозяться! ОБЕРЕЖНО.ШАХРАЇ!!!
Галина Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Галина
Растения не те, что заказала
Комментарий продавца
Уважаемый покупаль , отправка состоялась согласно сортам. Извините, если случилась ошибка при упаковке. Примем меры. С уважением Fitosad.
Отзывы о компании Fitosad
Замовляла магнолії і гібіскус. Всі рослини в чудовому стані, гарні корінці. Покупкою задоволена, дуже дякую
Що означає статус виконано. Сьогодні 16.05. Замовлення поки ще не отримала.
Відправлення: 59000685613498
Орієнтовна дата доставки: 15.05.2021
Вартість доставки: 52 грн
Сума грошового переказу: 380 грн
Статус: https://novaposhta.ua/tracking/?cargo_number=59000685613498
замовлення відправленно 13.05. Прибуло на відділення 15.05.
На даний час ,17.05.2021р. ніякого повідомлення від Нової Пошти не отримала.
Сьогодні сама сходила на Нову Пошту, 12 відділення м. Чернівці,і отримала посилку, так як ніякого повідомлення про надходження мені посилки, Нова Пошта не присилала, так як раніше вона це робила. Заплатила я всього 460грн. Саджанці магнолії(2 шт.) сподобались, дякую.
>
>
Саджанці начебто не погані. Коріньці як на мене слабкуваті. Буду чекати. Надіюсь все прийметься.
Дуже вдячна за якісний посадковий матеріал. Саджанці прийшли дуже гарні, з розвиненим корінням. Мабуть єдина компанія, до якої ніяких претензій. Дуже швидко перезвонили і відправили. Додала вас до улюблених магазинів, сподіваюсь і надалі будете тримати рівень) Успіхів вам.
Я рекомендую!
Товар відмінно доїхав ,упаковка правильна, росточки відбивають..Дякую і успіху вам.
Связались быстро, договор был на отправку сразу после оплаты, оплата была в 10 утра 30 апреля, то есть 2 рабочих дня до праздников! отправили 4 мая. Саженцы запакованы хорошо, корни во влажном песке с пленкой, но качество саженцев оставляет желать лучшего, из двух сортов малины, заказывала по две шт каждого, один саженец сухой, второй еле живой, хоть бы один прижился. Саженец розмарина так какое-то недоразумение, маленький, помятый, его то можно было запаковать лучше, знала бы какого он размера то не закала, фото и описания размера нет. Саженец тимьяна нормальный, но у него кустик сам жёсткий. Черная малина нормальные саженцы, красная смородина нормальный саженец, яблоня так себе, листочки жёлтые, ощущение что запакована была неделю назад. В дороге посылка была два дня. Заказывать что либо ещё отпало желание, хотя ассортимент хороший. Не рекомендую
Fitosad: мы с любовью делаем каждый заказ, с надеждой, что все приживется. Хорошо развитая корневая система после посадки даст хорошее развитие растению. Солнышко, земля и полив сделают свою работу. ВСЕ БУДЕТ ХОРОШО.
Хочу попередити всіх,хто не хоче попастися в лохотрон.Не думайте,що в цій компанії вам пришлють те,що замовляєте! Ці продавці створюють декілька магазинів і продають там,що мають,а не заявлені сорти.Отже,я замовила в них двічі!!! в різних магазинах:Fitosad i Flowering garden різні зовсім сорти троянд.Отримала саджанці,ніби все норм.Але,коли зацвіли,то виявилось,що замість замовлених сортів вони прислали жовті та червоні.В переписці пообіцяли відправити замовлене.Ну буває,помилились! Але ж ні,ніхто не помилився! Двічі одне і те ж! Зараз ніхто не відповідає на повідомлення.Просто морозяться! ОБЕРЕЖНО.ШАХРАЇ!!!
Растения не те, что заказала
Уважаемый покупаль , отправка состоялась согласно сортам. Извините, если случилась ошибка при упаковке. Примем меры. С уважением Fitosad.