Дякуємо за гарні слова про нашу компанію. Нам дуже приємно бути Вам на допомогу. Нехай приживаються рослини і радують врожаєм!
Елена
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую.Саженцы роз хорошо упакованы, хорошего качества,подписаны.Я очень довольна.Благодарю.
Коментар продавця
дякуємо за гарний відгук. Раді Вам ще відправляти нашу продукцію!
Игорь Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Алена Я.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дарина Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Наташа О.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Запаковані якісно, єдиний мінус саджанці всі прийшли десь метрового зросту,а в описі були 180 см,можливо однорічки...
Андрій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую продавцю, за дуже гарне пакування моїх троянд))) Кожна підписана, з фото, та кодом товару! Саджанці масивні, більші і кращі , ніж ми з дружиною очікували))І Нова Пошта доставила теж охайно, і не пом'яла коробку)
Відгуки про компанію Fitosad
Дякуємо за високу оцінку! Раді старатися для Ваших позитивних емоцій!
Гарні саджанці, відправили швидко.
Дуже вдячні вам відгук! Нам дуже приємно, ми раді старатись ..
Професійне консультування,
швидкісна відправка,
найпривабливіша ціна,
дбайливе пакування,
якісні саджанці
Тільки приємні враження!
Відтепер Ваші постійні покупці.
Хай Вам щастить!
Дякуємо за гарні слова про нашу компанію. Нам дуже приємно бути Вам на допомогу. Нехай приживаються рослини і радують врожаєм!
Рекомендую.Саженцы роз хорошо упакованы, хорошего качества,подписаны.Я очень довольна.Благодарю.
дякуємо за гарний відгук. Раді Вам ще відправляти нашу продукцію!
Дякуємо за позитивний відгук! Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашою роботою, такі відгуки мотивують нас працювати ще краще! Дякуємо, що поділились враженнями!
Запаковані якісно, єдиний мінус саджанці всі прийшли десь метрового зросту,а в описі були 180 см,можливо однорічки...
Дякую продавцю, за дуже гарне пакування моїх троянд))) Кожна підписана, з фото, та кодом товару! Саджанці масивні, більші і кращі , ніж ми з дружиною очікували))І Нова Пошта доставила теж охайно, і не пом'яла коробку)
Дякую, саджанці чудові,як і магазин💯👍