Саджанці дуже низенькі та тоненькі. Одне дерево із трьох достатньо непогане. Два інших такі собі (корнева не розвинута, на одному дереві є пошкодження, висота яблуні 65 см.). З упаковкою старалися але не до кінця, Бруньки такі пошкодилися. Що з цього стане - час покаже.
Покупець
не одна позиция не соответствует указанному сорту!!! максимально непорядочный продавец!
Сніжана М.
Відмінно
все чудово)
Сніжана М.
Відмінно
всі саджанці дійшли живими,все гарно запаковано, працівники сайту допомагають у виборі,все сподобалося,дякую
Наталія Ш.
Відмінно
Гарні рослини. Дбайливе пакування
Вікторія Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Ольга Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Супер!Заказ пришёл не быстро,НО всё аккуратно запаковано,корни хорошие,почки,ростки всё в идеальном состоянии и живое))Надеюсь у меня все примется и вскоре детки будут кушать вкусную смородину. 😍Благодарю😊
Виктор Л.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
чому неприйшло замовлення???
Коментар продавця
Вибачаємось за це, але тут провина Укрпошти
Тетяна Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую вам велике!!!! Мирного неба та міцного здоров'я!!!!
Відгуки про компанію Fitosad
прекрасні саджанці,я дуже задоволена
Саджанці дуже низенькі та тоненькі. Одне дерево із трьох достатньо непогане. Два інших такі собі (корнева не розвинута, на одному дереві є пошкодження, висота яблуні 65 см.).
З упаковкою старалися але не до кінця, Бруньки такі пошкодилися.
Що з цього стане - час покаже.
не одна позиция не соответствует указанному сорту!!! максимально непорядочный продавец!
все чудово)
всі саджанці дійшли живими,все гарно запаковано, працівники сайту допомагають у виборі,все сподобалося,дякую
Гарні рослини. Дбайливе пакування
Супер!Заказ пришёл не быстро,НО всё аккуратно запаковано,корни хорошие,почки,ростки всё в идеальном состоянии и живое))Надеюсь у меня все примется и вскоре детки будут кушать вкусную смородину. 😍Благодарю😊
Дуже поганочому неприйшло замовлення???
Вибачаємось за це, але тут провина Укрпошти
Дякую вам велике!!!! Мирного неба та міцного здоров'я!!!!