Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми задоволені разом з ВАМИ! Чекаємо Вас знову у нашому магазині! З повагою Fitosad:)
Наталия М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо Вам, що були з нами і поставили нам високу оцінку! Чекаємо Вас із нетерпінням знову завітати до нас! З повагою Ваш Fitosad:)
Юлия М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
моя мама просто в восторге! все пришло целое и не вредимое! упаковано отлично! спасибо большое Вам! рекомендую от души!!!
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! А також за високу оцінку! Колектив компанії дуже задоволений, що надали можливість радіти Вам ! Нехай Все приживається та радує Вас! З повагою Fitosad:)
Дякуємо за гарний відгук! Все обов'язково приживеться! Рослини гарної якості! Чекаємо неодмінно Вас у нашому магазині! З повагою Ваш Fitosad!
Елена М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Саженцы качественные, все пришло хорошо упаковано.
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми раді, що Вам сподобались наші рослини! З нетерпінням чекаємо Вас у нашому магазині знову! З повагою Ваш Fitosad:)
Оля М.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Приємно працювати для Вас, наших покупців! Нехай приживаються і радують Вас рослини! З повагою Fitosad:)
сергей н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
До Одессы заказ шёл трое суток, причем путь лежал через Киев (Новая почта чудит). Были опасения что деревья могут пострадать, но всё норм, приехали бодрые, листики даже не завяли:)
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Наші працівники викопують з комом землі, посипають вологим субстрактом, гарно запаковують! Все заради того, щоб саджанці добре доїхали і прижились. Гарних Вам врожаїв! З повагою Ваш Fitosad:)
Сергій О.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! З нетерпінням будемо знову чекати Вас у нашому магазині! З повагою Ваш Fitosad :)
Елена
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Щиро дякуємо за високу оцінку! Працюємо для Вас
Арзу Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Нам дуже приємно. З повагою Ваш Fitosad :)
Відгуки про компанію Fitosad
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми задоволені разом з ВАМИ! Чекаємо Вас знову у нашому магазині! З повагою Fitosad:)
Дякуємо Вам, що були з нами і поставили нам високу оцінку! Чекаємо Вас із нетерпінням знову завітати до нас! З повагою Ваш Fitosad:)
моя мама просто в восторге! все пришло целое и не вредимое! упаковано отлично! спасибо большое Вам! рекомендую от души!!!
Дякуємо за відгук! А також за високу оцінку! Колектив компанії дуже задоволений, що надали можливість радіти Вам ! Нехай Все приживається та радує Вас! З повагою Fitosad:)
спасибо, саженцы крепенькие,надеюсь,что приживутся!
Дякуємо за гарний відгук! Все обов'язково приживеться! Рослини гарної якості! Чекаємо неодмінно Вас у нашому магазині! З повагою Ваш Fitosad!
Саженцы качественные, все пришло хорошо упаковано.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми раді, що Вам сподобались наші рослини! З нетерпінням чекаємо Вас у нашому магазині знову! З повагою Ваш Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Приємно працювати для Вас, наших покупців! Нехай приживаються і радують Вас рослини! З повагою Fitosad:)
До Одессы заказ шёл трое суток, причем путь лежал через Киев (Новая почта чудит). Были опасения что деревья могут пострадать, но всё норм, приехали бодрые, листики даже не завяли:)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Наші працівники викопують з комом землі, посипають вологим субстрактом, гарно запаковують! Все заради того, щоб саджанці добре доїхали і прижились. Гарних Вам врожаїв! З повагою Ваш Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! З нетерпінням будемо знову чекати Вас у нашому магазині! З повагою Ваш Fitosad :)
Щиро дякуємо за високу оцінку! Працюємо для Вас
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Нам дуже приємно. З повагою Ваш Fitosad :)