Ми вдячні за високу оцінку! Завжди готові допомогти Вам придбати якісні рослини. З повагою Ваш Fitosad:)
Вероніка С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку! Це для колективу магазину велика радість. Ми працюємо заради ваших приємних емоцій! З повагою Ваш Fitosad :)
Наталия Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо, що дали нам високу оцінку! Неодмінно чекаємо Вас у нашому магазині знову! З повагою Ваш Fitosad!
Ганна М.
Відмінно
Надія В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все швидко оформили. Великі саджанці за свою ціну дякую)
Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук! Нам дуже приємно, що Вам сподобався наш товар! Рослини вирощені і запаковані з любов"ю для Вас! З повагою - компанія Fitosad:)
Наталія Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку! Ваші позитивні емоції надають нам ще більшого ентузіазму для якісної роботи! З повагою Ваш Fitosad:)
Андріана Г.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все добре, саджанці хороше, приїхали цілі та неушкоджені, проте коли зв'язалися, то повідомили, що відправка буде аж у вересні. Але на прохання відправити зараз не відмовили та відправили. В описі товару нічого такого не було, тому мене це трохи обурило. Додайте згадку про це в описі, бо такі "сюрпризи" відштовхують сильно від покупки
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Обов"язково врахуємо ваші пропозиції! Ми завжди на звязку! З повагою Ваш Fitosad:)
Юлія Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудово запаковано. Рослинки в гарному стані. Корінці в землі. 🌼
Коментар продавця
Дякуємо за гарну оцінку нашої роботи! Ми стараємось, щоб рослини добре прижились і радували Вас своєю красою! З повагою Ваш Fitosad:)
Олена С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за Ваш відгук! За високу оцінку нашого обслуговування! Колектив компанії із задоволенням працюватиме для Вас, наших покупців! Ваш Fitosad:)
Ольга Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Колектив магазину ще з більшим захопленням буде працювати для Вас. З повагою Ваш Fitosad :)
Відгуки про компанію Fitosad
Ми вдячні за високу оцінку! Завжди готові допомогти Вам придбати якісні рослини. З повагою Ваш Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку! Це для колективу магазину велика радість. Ми працюємо заради ваших приємних емоцій! З повагою Ваш Fitosad :)
Дякуємо, що дали нам високу оцінку! Неодмінно чекаємо Вас у нашому магазині знову! З повагою Ваш Fitosad!
Все швидко оформили. Великі саджанці за свою ціну дякую)
Дякуємо за гарний відгук! Нам дуже приємно, що Вам сподобався наш товар! Рослини вирощені і запаковані з любов"ю для Вас! З повагою - компанія Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку! Ваші позитивні емоції надають нам ще більшого ентузіазму для якісної роботи! З повагою Ваш Fitosad:)
Все добре, саджанці хороше, приїхали цілі та неушкоджені, проте коли зв'язалися, то повідомили, що відправка буде аж у вересні. Але на прохання відправити зараз не відмовили та відправили. В описі товару нічого такого не було, тому мене це трохи обурило. Додайте згадку про це в описі, бо такі "сюрпризи" відштовхують сильно від покупки
Дякуємо за відгук! Обов"язково врахуємо ваші пропозиції! Ми завжди на звязку! З повагою Ваш Fitosad:)
Чудово запаковано. Рослинки в гарному стані. Корінці в землі. 🌼
Дякуємо за гарну оцінку нашої роботи! Ми стараємось, щоб рослини добре прижились і радували Вас своєю красою! З повагою Ваш Fitosad:)
Дякуємо за Ваш відгук! За високу оцінку нашого обслуговування! Колектив компанії із задоволенням працюватиме для Вас, наших покупців! Ваш Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Колектив магазину ще з більшим захопленням буде працювати для Вас.
З повагою Ваш Fitosad :)