Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Надіємось на подальші замовлення! З повагою Ваш Fitosad :)
Віктор З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень ответственный продавец
Коментар продавця
Дякуємо, що були з нами! Гарних врожаїв Вам ! З повагою Fitosad :)
Геннадий Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку ! Раді що Вам сподобалось! З повагою Ваш Fitosad:)
Покупець
Дуже погано
Доброго дня! Отримала я сьогодні посилочку з рослинами. Я робила замовлення, думаючи, що воно автоматично переноситься на осінь. Не можна активно вегетуючі рослини відправляти навіть з комом землі.Мені прийшли трупіки рослин. Мені не шкода грошей, мені шкода рослин.
Тамара
Доброго дня! Працівники поставилися з розумінням до неприємної ситуації, і спірні питання були вирішені в короткі строки. Приємно, коли питання вирішуються на користь обох сторін. Дякую.
Тамара
Дякую компанії за оперативне вирішення ситуації. Всі спірні питання позитивно вирішені. Дякую за розуміння.
Коментар продавця
Сталося непорозуміння, яке швидко вирішилось. Дякуємо покупцю за розуміння! З повагою Ваш Fitosad:)
Надія Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар добре запакований, хороші саджанці троянд,товар прийшов швидко.Дякую за співпрацю,обов'язково буду замовляти у Вас іще.
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми відповідально ставимось до ваших замовлень. Хочемо, щоб все добре доїхало і прижилось. Нам важливі ваші позитивні емоції. З повагою Ваш Fitosad!
Ігор В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
быстро и оперативно, молодцы так держать!
Коментар продавця
Дякуємо за гарні слова! Ми завжди напоготові відправити Вам найкращі товари! Будемо раді бачити Вас знову у нашому магазині. З повагою Ваш Fitosad:)
Покупець
Відмінно
Замовляла саджанці форзиції і коловидні дерева:вишня,черешня,персик,абрикос, всі саджанці прийшли чудові, живі із бруньками. Рекомендую!
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми працюємо з любов'ю і хочемо доставити Вам найкращі рослини. Нехай усе гарно приживеться і радує щедрим урожаєм! З повагою Ваш Fitosad:)
Анфіса Г.
Відмінно
Саджанці живі, коріння в землі, агрус свіжовикопаний, смородина сильна, приймається добре. Ще й ціни гарні. Дякую!
Коментар продавця
Щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Колектив магазину і розсаднику дуже задоволені що саджанці вдало прижились. Нехай радують Вас щедрим урожаєм! З повагою Ваш Fitosad :)
Покупець
Нейтрально
Магонія прийшла в такому вигляді
Коментар продавця
Шановний покупець! Шкода, що Вам не сподобався саджанець магонії. Ми обирали рослину, щоб у перспективі добре прижилась. Дорослі рослини зараз у квіту і практика показала, що вони взагалі не приживаються після пересадки. Тож хай гарно Вам приживаються рослини і радують. З повагою Fitosad :)
Кушеева К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Саженцы магнолии отличные! Всё листочки целые, зелёные, без повреждений. Отличный чернозём в контейнерах. Пока пересадила в контейнер большего объема В открытый грунт планирую высадить на следующий год.
Коментар продавця
Дякуємо! Ви неодноразово даєте нам високу оцінку ! Хай позитивні емоції повернуться Вам сторицею! З повагою Ваш Fitosad :)
Відгуки про компанію Fitosad
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи!
Надіємось на подальші замовлення! З повагою Ваш Fitosad :)
Очень ответственный продавец
Дякуємо, що були з нами! Гарних врожаїв Вам ! З повагою Fitosad :)
Дякуємо за високу оцінку ! Раді що Вам сподобалось! З повагою Ваш Fitosad:)
Дуже поганоДоброго дня! Отримала я сьогодні посилочку з рослинами. Я робила замовлення, думаючи, що воно автоматично переноситься на осінь. Не можна активно вегетуючі рослини відправляти навіть з комом землі.Мені прийшли трупіки рослин. Мені не шкода грошей, мені шкода рослин.
Доброго дня! Працівники поставилися з розумінням до неприємної ситуації, і спірні питання були вирішені в короткі строки. Приємно, коли питання вирішуються на користь обох сторін. Дякую.
Дякую компанії за оперативне вирішення ситуації. Всі спірні питання позитивно вирішені. Дякую за розуміння.
Сталося непорозуміння, яке швидко вирішилось. Дякуємо покупцю за розуміння! З повагою Ваш Fitosad:)
Товар добре запакований, хороші саджанці троянд,товар прийшов швидко.Дякую за співпрацю,обов'язково буду замовляти у Вас іще.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми відповідально ставимось до ваших замовлень. Хочемо, щоб все добре доїхало і прижилось. Нам важливі ваші позитивні емоції. З повагою Ваш Fitosad!
быстро и оперативно, молодцы так держать!
Дякуємо за гарні слова! Ми завжди напоготові відправити Вам найкращі товари! Будемо раді бачити Вас знову у нашому магазині. З повагою Ваш Fitosad:)
Замовляла саджанці форзиції і коловидні дерева:вишня,черешня,персик,абрикос,
всі саджанці прийшли чудові, живі із бруньками.
Рекомендую!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми працюємо з любов'ю і хочемо доставити Вам найкращі рослини. Нехай усе гарно приживеться і радує щедрим урожаєм! З повагою Ваш Fitosad:)
Саджанці живі, коріння в землі, агрус свіжовикопаний, смородина сильна, приймається добре. Ще й ціни гарні. Дякую!
Щиро дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Колектив магазину і розсаднику дуже задоволені що саджанці вдало прижились. Нехай радують Вас щедрим урожаєм! З повагою Ваш Fitosad :)
Магонія прийшла в такому вигляді
Шановний покупець!
Шкода, що Вам не сподобався саджанець магонії. Ми обирали рослину, щоб у перспективі добре прижилась. Дорослі рослини зараз у квіту і практика показала, що вони взагалі не приживаються після пересадки.
Тож хай гарно Вам приживаються рослини і радують. З повагою Fitosad :)
Саженцы магнолии отличные! Всё листочки целые, зелёные, без повреждений. Отличный чернозём в контейнерах. Пока пересадила в контейнер большего объема
В открытый грунт планирую высадить на следующий год.
Дякуємо! Ви неодноразово даєте нам високу оцінку ! Хай позитивні емоції повернуться Вам сторицею! З повагою Ваш Fitosad :)