Дякуємо за високу оцінку! Наш колектив від таких емоцій хоче працювати ще краще! З нетерпінням будемо знову чекати Вас у нашому магазині. З повагою Fitosad :)
Іванна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую, за хороше обслуговування! Приємні враження від співпраці!
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що Вам сподобалось. Нехай рослини приживуться і радують Вас. З повагою Ваш Fitosad :)
Любов Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо, що обрали наш магазин! Ми відправляємо найкраще для Вас! Нехай все приживеться і радує Вас!
Покупець
Відмінно
Всі рослини отримала в гарному стані , без пошкоджень. Дякую за швидку доставку.
Коментар продавця
Дякуємо, що обрали нашу компанію. Стараємось для вас доставляти найкраще! З повагою Fitosad:)
Тетяна Ф.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рослини гарної якості, за рахунок відмінного пакування доїхали без пошкоджень. Після посадки вже прижилися. Дякую за Вашу роботу.
Коментар продавця
Дякуємо, що обрали Fitosad і дали високу оцінку нашої роботи . Ми працюємо для Вас з любов'ю!
Віктор З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми стараємось доставити для Вас високоякісний товар! З нетерпінням чекаємо вас знову у нашому магазині! З повагою Fitosad:)
Христина Ш.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо, що оцінили високо нашу роботу! Ми дійсно хочемо, щоб Ви були задоволені товаром! Нехай усе приживеться і радує Вас! З повагою Fitosad:)
Анна Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Артур П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все дуже добре і швидко!..
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! За високий результат нашої роботи! Команда магазину дуже задоволена і працюватиме для вдячних покупців ще з більшою наснагою ! З нетерпінням чекаємо Вас у нашому магазині! З повагою Fitosad:)
Відгуки про компанію Fitosad
Дякуємо за високу оцінку! Наш колектив від таких емоцій хоче працювати ще краще! З нетерпінням будемо знову чекати Вас у нашому магазині. З повагою Fitosad :)
Дякую, за хороше обслуговування! Приємні враження від співпраці!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що Вам сподобалось. Нехай рослини приживуться і радують Вас. З повагою Ваш Fitosad :)
Дякуємо, що обрали наш магазин!
Ми відправляємо найкраще для Вас!
Нехай все приживеться і радує Вас!
Всі рослини отримала в гарному стані , без пошкоджень. Дякую за швидку доставку.
Дякуємо, що обрали нашу компанію. Стараємось для вас доставляти найкраще! З повагою Fitosad:)
Рослини гарної якості, за рахунок відмінного пакування доїхали без пошкоджень. Після посадки вже прижилися. Дякую за Вашу роботу.
Дякуємо, що обрали Fitosad і дали високу оцінку нашої роботи . Ми працюємо для Вас з любов'ю!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Ми стараємось доставити для Вас високоякісний товар! З нетерпінням чекаємо вас знову у нашому магазині! З повагою Fitosad:)
Дякуємо, що оцінили високо нашу роботу! Ми дійсно хочемо, щоб Ви були задоволені товаром! Нехай усе приживеться і радує Вас! З повагою Fitosad:)
Все дуже добре і швидко!..
Дякуємо за відгук! За високий результат нашої роботи! Команда магазину дуже задоволена і працюватиме для вдячних покупців ще з більшою наснагою ! З нетерпінням чекаємо Вас у нашому магазині! З повагою Fitosad:)