Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! З нетерпінням знову чекаємо Вас у нашому магазині. З повагою Fitosad:)
Юрій Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
неля В.
Добре
як завжди на висоті) всі ваші рослини прекрасні) все якісно запаковане. доїхали норм. вже посаджені, приживаються)щиро дякую за подарунок! ви - найкращі!!!
Коментар продавця
Дякуємо за хорошу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Покупець
Добре
Спасибо. Всё хорошо. Одно огорчило что на краснолистном персике был расколот корень, надеюсь что на приживаемости это не повлияет.
Коментар продавця
Дякуємо за гарні висловлення щодо нашої роботи. Персик обовязково приживеться! Не хвилюйтесь! З повагою Fitosad!
Покупець
Добре
Замовляла гортензію хамелион. Прийшло все я к за описом в горщику, добре запаковане. До відправки робила до замовлення магнолії. Але нажаль її не прислали, як вияснили потім то вони закінчулися на складі, нажаль ніхто про це не повідомив. Якістю гортензії задоволена.
Коментар продавця
Дякуємо за гарну оцінку нашої роботи. Адміністрація обовязково прийме до уваги Ваше зауваження! Зповагою Fitosad!
Лілія П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Саджанці добре упаковані, неушкоджені. Дякую за подарунок!)))
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Светлана С.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Юлія Ч.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо, що були з нами і оцінили нашу роботу ! Ми готові працювати для Вас із задоволенням! З повагою Fitosad :)
Катерина Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Доброго вечора 💛💙 Я сьогодні отримала своє замовлення і така здивована получила такі красиві саджанці.Гарно запаковано,ростюшкі живі красиві.Щиро дякую за подарунок 💙💛Всім рекомендую.Бистра доставка та совісні продавці.Щиро дякую за такі рослинкі💛💙💛
Коментар продавця
Шановний покупець, Ми дуже раді, що Вам сподобалось. Для працівників Ваша висока оцінка надає енергію для відмінної роботи. З повагою Ваш Fitosad:)
Жанна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Ми також дякуємо за Ваші позитивні емоції! Працюємо для Вас з любовю і з Божою допомогою! Так було ,є і буде. Тож звертайтесь, будь ласка, будемо раді. З повагою Fitosad:)
Відгуки про компанію Fitosad
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! З нетерпінням знову чекаємо Вас у нашому магазині. З повагою Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
як завжди на висоті) всі ваші рослини прекрасні) все якісно запаковане. доїхали норм. вже посаджені, приживаються)щиро дякую за подарунок! ви - найкращі!!!
Дякуємо за хорошу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Спасибо. Всё хорошо. Одно огорчило что на краснолистном персике был расколот корень, надеюсь что на приживаемости это не повлияет.
Дякуємо за гарні висловлення щодо нашої роботи. Персик обовязково приживеться! Не хвилюйтесь! З повагою Fitosad!
Замовляла гортензію хамелион. Прийшло все я к за описом в горщику, добре запаковане.
До відправки робила до замовлення магнолії. Але нажаль її не прислали, як вияснили потім то вони закінчулися на складі, нажаль ніхто про це не повідомив.
Якістю гортензії задоволена.
Дякуємо за гарну оцінку нашої роботи. Адміністрація обовязково прийме до уваги Ваше зауваження! Зповагою Fitosad!
Саджанці добре упаковані, неушкоджені. Дякую за подарунок!)))
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Дякуємо, що були з нами і оцінили нашу роботу ! Ми готові працювати для Вас із задоволенням! З повагою Fitosad :)
Доброго вечора 💛💙 Я сьогодні отримала своє замовлення і така здивована получила такі красиві саджанці.Гарно запаковано,ростюшкі живі красиві.Щиро дякую за подарунок 💙💛Всім рекомендую.Бистра доставка та совісні продавці.Щиро дякую за такі рослинкі💛💙💛
Шановний покупець, Ми дуже раді, що Вам сподобалось. Для працівників Ваша висока оцінка надає енергію для відмінної роботи. З повагою Ваш Fitosad:)
Ми також дякуємо за Ваші позитивні емоції! Працюємо для Вас з любовю і з Божою допомогою! Так було ,є і буде. Тож звертайтесь, будь ласка, будемо раді. З повагою Fitosad:)