Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Ганна З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за подарунок.
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку! Нехай усе приживеться і радує Вас! З нетерпінням чекаємо повторно у нашому магазині! З повагою Fitosad!
Олександр Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Виктория П.
Відмінно
Ничего не изменилось !!! Даже в это не простое время вы ,как всегда, на ВЫСОТЕ ! Спасибо вам огромное
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Ми щасливі, що Вам сподобалось! З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Світлана К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Кушеева К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сделала заказы в трёх магазинах. Этот магазин понравился больше всех. Во-первых, самые низкие цены. Во-вторых, саженцы были упакованы замечательно: грунт влажный, но не переувлажненный. Саженцы живые, с почками. Довольна всем. Заказала ещё парочку.
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо старанно для Вас. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Олександр М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Получив посилку з гарними саджанцями. Також в посилці був подарунок. Дякую, дуже приємно.
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Оксана Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо, що обрали нас і довіряєте нам ! Ми стараємось, щоб Вам сподобались наші рослини. З повагою Fitosad:)
Надя К.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Нехай усе приживається і радує Вас! Уквітчаємо Україну разом! З повагою Ваш Fitosad:)
Елена Г.
Відмінно
Делала заказ многолетников: чабреца, шалфея, лаванды, розмарина. Саженцы отличного качества с развитой корневой системой, бережно упакованные. В посылку был вложен подарок - гибискус. Хочется поблагодарить продавца за четкую организацию работы, высокий уровень обслуживания и доброжелательное отношение к заказчику. Ребята - так держать! Спасибо!
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку! Ми дійсно працюємо для Вас з любов'ю! Нехай усе приживеться і радує Вас! З нетерпінням чекаємо повторно у нашому магазині! З повагою Fitosad!
Відгуки про компанію Fitosad
Рекомендую , отличный продавец
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Дякую за подарунок.
Дякуємо за високу оцінку! Нехай усе приживеться і радує Вас! З нетерпінням чекаємо повторно у нашому магазині! З повагою Fitosad!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Ничего не изменилось !!!
Даже в это не простое время вы ,как всегда, на ВЫСОТЕ !
Спасибо вам огромное
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Ми щасливі, що Вам сподобалось! З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо для Вас з любовью. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Сделала заказы в трёх магазинах. Этот магазин понравился больше всех. Во-первых, самые низкие цены. Во-вторых, саженцы были упакованы замечательно: грунт влажный, но не переувлажненный. Саженцы живые, с почками. Довольна всем. Заказала ещё парочку.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Працюємо старанно для Вас. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Получив посилку з гарними саджанцями. Також в посилці був подарунок. Дякую, дуже приємно.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. З нетерпінням чекаємо Вас в нашому магазині. З повагою Fitosad!
Дякуємо, що обрали нас і довіряєте нам ! Ми стараємось, щоб Вам сподобались наші рослини. З повагою Fitosad:)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Нехай усе приживається і радує Вас! Уквітчаємо Україну разом! З повагою Ваш Fitosad:)
Делала заказ многолетников: чабреца, шалфея, лаванды, розмарина. Саженцы отличного качества с развитой корневой системой, бережно упакованные. В посылку был вложен подарок - гибискус. Хочется поблагодарить продавца за четкую организацию работы, высокий уровень обслуживания и доброжелательное отношение к заказчику. Ребята - так держать! Спасибо!
Дякуємо за високу оцінку! Ми дійсно працюємо для Вас з любов'ю! Нехай усе приживеться і радує Вас! З нетерпінням чекаємо повторно у нашому магазині! З повагою Fitosad!