Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Нам дуже приємно! З повагою Ваш Fitosad!
Михайло О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовив 14ть сортів малини. Посилка гарно упакована, кожен сорт підписаний. Плюс до замовлення, нам додали ще подарунок. Покупкою задоволені. В осени будемо ще замовляти. Дякуємо
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку! Малинка сортова і хай гарно приживається і радує вас смачними плодами ! З любов'ю Ваш Fitosad!
Анатолий К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
товар прибыл вовремя продавца рекомендую и спс за подак
Коментар продавця
Дякуємо що обрали наш магазин і поставили нам високу оцінку! Ми дійсно працюємо для Вас з любов'ю! З нетерпінням чекаємо Вас ще у нашому магазині! З повагою Fitosad!
Руслан Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Хороший продавец, хорошие саженцы хорошо упакованы.
Коментар продавця
Працюємо для Вас із любов'ю, щоб Ви одержували тільки найкраще:) З повагою Fitosad!
Наиля Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Обирайте найкраще! З повагою Ваш Fitosad!
Оксана П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую. Все супер!
Коментар продавця
Шановний покупець! Ми щиро вдячні за високу оцінку нашої роботи. Надіємось. що наші рослини порадують Вас З повагою Fitosad:)
Алена Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Очень рекомендую продавца! Посылка пришла быстро, упаковано отлично, материал высокого качества! Молодцы! А за щедрый подарок - отдельное огромное спасибо!!!!!👍🏻☘️☘️☘️
Коментар продавця
Ми дуже раді читати Ваш відгук і нам неймовірно приємні Ваші теплі слова.. З повагою Fitosad:)
неля В.
Відмінно
раджу. порядні, ввічливі, гарні рослини, прекрасне пакування, доїхали все в цілісності, швидко і якісно!!! однозначно раджу!
Коментар продавця
Дуже дякуємо за приємний відгук:) Працюємо для вас із любов'ю, щоб ви завжди отримували тільки найкраще:)
Елена З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
дякую дуже. усі рослини прийшли у гарному стані
Коментар продавця
Ми дуже раді читати Ваш відгук і нам неймовірно приємні Ваші теплі слова:)
Лариса К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
рекомендую всім! дуже гарні саджанці, відмінне коріння та якісне пакування. дуже задоволена замовленням. Миру вам та міцного здоров"я!
Коментар продавця
Дякуємо за гарні слова про наш магазин. Ми працюємо з любовью до своєї справи і до Вас, покупців. З повагою Ваш Fitosad:)
Відгуки про компанію Fitosad
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Нам дуже приємно! З повагою Ваш Fitosad!
Замовив 14ть сортів малини. Посилка гарно упакована, кожен сорт підписаний. Плюс до замовлення, нам додали ще подарунок. Покупкою задоволені. В осени будемо ще замовляти. Дякуємо
Дякуємо за високу оцінку! Малинка сортова і хай гарно приживається і радує вас смачними плодами ! З любов'ю Ваш Fitosad!
товар прибыл вовремя продавца рекомендую и спс за подак
Дякуємо що обрали наш магазин і поставили нам високу оцінку! Ми дійсно працюємо для Вас з любов'ю! З нетерпінням чекаємо Вас ще у нашому магазині! З повагою Fitosad!
Хороший продавец, хорошие саженцы хорошо упакованы.
Працюємо для Вас із любов'ю, щоб Ви одержували тільки найкраще:) З повагою Fitosad!
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи! Обирайте найкраще! З повагою Ваш Fitosad!
Рекомендую. Все супер!
Шановний покупець! Ми щиро вдячні за високу оцінку нашої роботи. Надіємось. що наші рослини порадують Вас З повагою Fitosad:)
Очень рекомендую продавца! Посылка пришла быстро, упаковано отлично, материал высокого качества! Молодцы! А за щедрый подарок - отдельное огромное спасибо!!!!!👍🏻☘️☘️☘️
Ми дуже раді читати Ваш відгук і нам неймовірно приємні Ваші теплі слова..
З повагою Fitosad:)
раджу. порядні, ввічливі, гарні рослини, прекрасне пакування, доїхали все в цілісності, швидко і якісно!!! однозначно раджу!
Дуже дякуємо за приємний відгук:) Працюємо для вас із любов'ю, щоб ви завжди отримували тільки найкраще:)
дякую дуже. усі рослини прийшли у гарному стані
Ми дуже раді читати Ваш відгук і нам неймовірно приємні Ваші теплі слова:)
рекомендую всім! дуже гарні саджанці, відмінне коріння та якісне пакування. дуже задоволена замовленням. Миру вам та міцного здоров"я!
Дякуємо за гарні слова про наш магазин. Ми працюємо з любовью до своєї справи і до Вас, покупців.
З повагою Ваш Fitosad:)