Дякуємо Вам за високу оцінку нашої роботи. Ми цінуємо вашу думку і будемо відповідати рейтингу компанії. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Олександр Н.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Я получил уже больше Дякую
Коментар продавця
Шановний покупець! Ми щиро вдячні за високу оцінку нашої роботи. Надіємось. що наші троянди порадують Вас.чарівним квітом. З повагою Fitosad:)
Віталій Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Швидко відправили, саджанці в чудовому стані, якісно запакована корнева система, ще і приємний сюрприз у вигляді подарунка! Дякую!
Коментар продавця
Дякуємо за гарний відгук. Ми стараємось, щоб Ви були задоволені нашим товаром. Чекаємо вас знову. З повагою ваш Fitosad:)))
Галина П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
замовляла два сорти полуниці і фруктові колоновидні дерева . продавець відповідальний, все прийшло, дякую за подарунок
Коментар продавця
Шановний покупець! Вдячні за те, що знайшли час, щоб оцінити нас та написати відгук. Величезна радість для всього колективу, що ви залишилися задоволені.
Покупець
Нейтрально
замовила цибулини тюльпанів на 403 грн. прийшли у щільно запаяних пакетиказ. попрілв всі цибулини і на 80% цвіль. навіть не знаю що із них буде. додзвониьись до продавця не вдасться за жодним із трьох номерів. однозначно не раджу . чекаю, можливо вирішимо проблему разом із продавцем. я отримала товар дуже сумнівної якості
Коментар продавця
Ми виправили помилку! Надіємось, що Ви залишились задоволені! З повагою Fitosad:)
Наталья Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо, що обрали наш магазин і дали високу оцінку . Для нас важлива Ваша думка! Будемо раді у подальшій співпраці! З повагою компанія Fitosad
Сергей Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
все было в наличии, просто не связались вовремя.
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Обов"язково відреагуємо на ваше зауваження. З повагою Fitosad.
Наталя Ц.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Большое спасибо за то, что вы нашли время, чтобы оценить нас и написать отзыв. Нам очень приятно, что вы остались довольны посещением и высоко оценили уровень обслуживания. Вы всегда можете рассчитывать на наш опыт и профессионализм.
Коментар продавця
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Із нетерпінням чекаємо Вас у нашому магазині. З повагою Fitosad.
Світлана З.
Відмінно
Я дуже задоволина цибулини великі.всі живенькі .Продавець дуже приємний .Всім раджу.
Коментар продавця
Дякуємо, що обрали наш магазин . Для нас важливі Ваші позитивні емоції! Будемо раді подальшій співпраці!
Покупець
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо, що обрали наш магазин . Для нас важливі Ваші побажання! Будемо раді подальшій співпраці!
Відгуки про компанію Fitosad
все добре, саджанці гарні, рекомендую .
Дякуємо Вам за високу оцінку нашої роботи. Ми цінуємо вашу думку і будемо відповідати рейтингу компанії.
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Я получил уже больше Дякую
Шановний покупець! Ми щиро вдячні за високу оцінку нашої роботи. Надіємось. що наші троянди порадують Вас.чарівним квітом.
З повагою Fitosad:)
Швидко відправили, саджанці в чудовому стані, якісно запакована корнева система, ще і приємний сюрприз у вигляді подарунка! Дякую!
Дякуємо за гарний відгук. Ми стараємось, щоб Ви були задоволені нашим товаром. Чекаємо вас знову. З повагою ваш Fitosad:)))
замовляла два сорти полуниці і фруктові колоновидні дерева . продавець відповідальний, все прийшло, дякую за подарунок
Шановний покупець! Вдячні за те, що знайшли час, щоб оцінити нас та написати відгук. Величезна радість для всього колективу, що ви залишилися задоволені.
замовила цибулини тюльпанів на 403 грн. прийшли у щільно запаяних пакетиказ. попрілв всі цибулини і на 80% цвіль. навіть не знаю що із них буде. додзвониьись до продавця не вдасться за жодним із трьох номерів. однозначно не раджу . чекаю, можливо вирішимо проблему разом із продавцем. я отримала товар дуже сумнівної якості
Ми виправили помилку! Надіємось, що Ви залишились задоволені! З повагою Fitosad:)
Дякуємо, що обрали наш магазин і дали високу оцінку . Для нас важлива Ваша думка! Будемо раді у подальшій співпраці!
З повагою компанія Fitosad
все было в наличии, просто не связались вовремя.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Обов"язково відреагуємо на ваше зауваження. З повагою Fitosad.
Большое спасибо за то, что вы нашли время, чтобы оценить нас и написать отзыв. Нам очень приятно, что вы остались довольны посещением и высоко оценили уровень обслуживания. Вы всегда можете рассчитывать на наш опыт и профессионализм.
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи. Із нетерпінням чекаємо Вас у нашому магазині. З повагою Fitosad.
Я дуже задоволина цибулини великі.всі живенькі .Продавець дуже приємний .Всім раджу.
Дякуємо, що обрали наш магазин . Для нас важливі Ваші позитивні емоції! Будемо раді подальшій співпраці!
Дякуємо, що обрали наш магазин . Для нас важливі Ваші побажання! Будемо раді подальшій співпраці!